روز معلم

روز معلم / مدرسه:

1) سخنرانی دبیر پرورشی در صبحگاه، پشت میکروفون: "عزیزانم من به چشمان شما که نگاه می کنم درون هر کدام از شما یک شهید مطهری بالقوه می بینم."  جمله ایشان تمام همکاران حاضر در دفتر را به شدت به خنده می اندازد. همینطوری. بیخود و بی جهت.

2) کافه کلاس. روز شیرینی و کیک و شکلات و اطعمه و اشربه است. هر کسی را می بینی دهانش می جنبد. بچه ها به بهانه روز معلم کلی خوراکی میارن و بین خودشون توزیع می کنند .

3) زنگ دوم تقریبا همه کلاسها تق و لق بود . کسی درس نمیداد.  همانطور که گفتم بخور بخوری به راه بود.. فقط در کلاس سوم c دبیر پیامهای آسمانی درس میداد ،درباره مردار و حکم اکل میته به وقت ضرورت صحبت میکرد.

4) روی وایت بردها تبریک های جالبی نوشته اند. "روزت مبارک رفیق داماد."  شش ماه پیش خاطره رفیق دامادو براشون تعریف کردم و این ناقلاها هنوز یادشون بود. کلاس دیگه ای نوشته بودن : " روزت مبارک شنتیا، عرشیا، کیوان و...." تو این کلاس بارها اسم کوچیکمو پرسیدن و من هربار یه اسمی پرانده بودم.  

5) مسابقه فوتبال بین معلمها و دانش آموزان با نتیجه شش بر یک به نفع معلمها تمام شد. در طول بازی همه دانش آموزا یکصدا خواستار حضور من در بازی شدند  و فقط منو تشویق کردن.  بازی قبلی من درون دروازه بودم و تیم معلمها شش بر یک باخته بود.

6) بهترین پیام تبریکی که دریافت کردم: " روز معلم به تو که به شیطان هم درس میدی مبارک باد."

/ 6 نظر / 20 بازدید
لیلا

به‌به پس بخور بخوری بوده! به نام معلم و به کام دانش‌آموزان:دی بعدش هم ماشالا دانش‌آموزان این دوره زمونه که بر خلاف زمان ما حسابی به قول اصفهانی‌ها دست و رو شسته هستند (کنایه از پر رو بودن!) و حتی چایی معلم رو از دستش میگیرن و نوش جان می‌کنند و احتمالا بر همین اساس دفتر حضور غیاب معلمین هم از زیر دستشون قسر در نمیره اونوقت چه جوری‌یاس که نام کوچک معلم محبوب‌شون رو بلد نیستن؟!:)) به هر حال با یک روز تاخیر روزتون مبارک:)

پرشکوه

1- چرا می خندید خب شهید مطهری بالذاتا[نیشخند] 2-خب یک بار در سال میشه در مدرسه بخوربخور به راه انداخت چه خوب است یهانه اش معلم است. 3- خب بعد از ان بخور بخور حتما این درس در مخ می نشیند[نیشخند] 4- عجب تبریکهای باحالی.[قهقهه] 5- [قهقهه] خب به خواست بچه ها احترام می گذاشتید. 6-[لبخند]

سامورایی

1- شاید ایراد از خود من باشه ولی این معلم های پرورشی(؟) همیشه حال من رو بد میکردند 2- یادش به خیر ما هم از این روزها داشتیم 3- وقت گیر اورده بود ها [سوال] 4-بچه ها همیشه یه جور حس تعصب هم نسبت معلم هاشون ( یعنی بیشتر اون معلمهایی با باهاشون رفاقت دارند و فکر کنم خودت هم یکی از اونها باشی ) دارند این جور معلم ها تا سالهای سال برای بچه ها جز جدا نشدنی خاطراتشون میشند 5- دلیل این که میخواستند تو توی دروازه باشی خیلی جالب برانگیز بود [نیشخند][چشمک] 6- جالب بود ولی فکر نکنم زیاد بهت بیاد

سامورایی

روز معلم رو به تو دوست عزیز به همه معلم های واقعی که به ما چگونه مثل یک انسان زیستن را میآموزند تبریک میگم [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

امير

روز معلم را به شما تبريك ميگم عذر خواهي مي كنم كه دير شد[گل]

آقابزرگ

روز معلم بر تمامی معلمان فرزانه مبارک! دوگانه سوز با معلـــم جـهان تیــره چـو شـــب هـمـــچو شمــعی مثـال روز کنــیم چون که شمع بو و دود و دم دارد پـس معلــم دو گـانـه ســوز کنــیم ........................................................ استاد شیطان گفــتم آن نـازنـیـن زیــبا را روز استاد بر تو میمون باد خنده ای کرد و گفت با تردید من ز تـدریس هیچ ندارم یاد گفتم از مکر و حیله و تزویر صد چو ابلیس بوده ای استاد