گزارش برنامه ریزی

مجری خبر سراسری : با برنامه ریزی های انجام شده از سوی دولت قیمت گوشت قرمز از هفته آینده سیر نزولی خواهد داشت . در همین رابطه همکارمان  گزارشی تهیه کرده که توجه شما را به آن جلب می کنم.

محتوای گزارشی که توجه ما به آن جلب شد : زندگی  چند چوپان در مراتع اطراف تهران، چرای  دامها و تجمع شان دور برکه ی آب. نی نوازی چوپان جوان، اینسرت هایی از دنبلان درشت و لرزان گوسفندها، و مصاحبه با دامدارها که  بله، از سلامت حیوانات و وضعیت چراگاهها اظهار رضایت داریم  و ما و این همه خوشبختی محاله.

/ 9 نظر / 25 بازدید
نگار

باید چندتا گزارش هم از اعتراضات چوپانان در دامنه‌های آلپ پخش می‌کردن و شرایط اسفناک اونا رو شرح می‌دادن تا ما هرچه بیشتر از به‌دنیا آمدن در ایران خدا را شاکر باشیم.

پرشکوه

بعنی شما انتظار بیشتری داشتید یعنی فکر می کنید الان یک دامداری مدرن و یک کشتار مجهز و تمیز با قصابی های پرکوشت را نشان می دادند که قیمت ان نصف بازار است خب همین قدر که واقعیت را عکس نکردند کلی لطف در حق ما نموده اند که نی چوپان و گوسفند پروار نشان مان داده اند.

لیلا

اصلا همه چی آرومه! ما و گوسفندها و چوپونا چقدر خوشبختیم:دی

همکار

دیدن فرقی نداره بین مردم برن واسه مصاحبه درباره ی وضعیتشون یا وضعیت گوسفندارو پخش کنن.البته منهای فرهیختگان موجود در جامعه که از منظر بالا، خس وخاشاکی بیش نیستند!!!!

آقابزرگ

بع بعی میگه بع بع ارزون میشی؟؟؟ نع نع پس چرا می گی بع بع؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

موذن

سلام یادباد آن روزگاران که خوش بودیم به فراوانی شاد بودیم به ارزانی آسوده بودیم به مهربانی یادباد

امير

هرچي گفتند بايد در يك منفي ضرب كنيد آنوقت به جواب صحيح مي رسيد. براي اين خبر بايد بگويم قراره گوشت گران بشود

روزبه

واقعا ازت توقع نداشتم محمد جان يعني شما كه يه كارگردان سينمايي رابطه بين اينسرت دنبلان درشت و لرزان گوسفند رو با ارزاني متوجه نشدي بياااا هااا بلزرونشششششششششش حالا برقصونشششش بدو بابا داره ارزون ميشه هل للل يوثه هل للل يوثه وايويلام بببعييي دوست دارم خيلي