دلیل منطقی

جلسه نماینده های دانش آموزان با مدیر و دبیر علوم. من هم به عنوان نماینده دبیران نشسته ام. در واقع چون آن ساعت بیکارم و قبل از جلسه همانجا نشسته بودم.

خلاصه حرف بچه ها( که بیست بار تکرار کردن): آقای دبیر علوم این امتحانی که قراره از تمام کتاب بگیری منصفانه نیست این روزها امتحان شفاهی داریم و ....(خداییش دلایلشان کاملا موجه بود)

دبیر علوم و مدیر( که بیشتر از بیست بار تکرار فرمودن): اینها همش بهانه است، بهانه های تنبلانه است. حالا شما را داخل آدم حساب کردیم پررو نشید باید تمام کتابو امتحان بدید هیچ راهی نداره.( دبیر علوم می گفت و مدیر با قدرت از دبیرش حمایت میکرد)

من که می دانستم منشا مخالفت جناب دبیر چیه درست زمانی که  مدیر داشت برای بچه ها خط و نشان می کشید در گوش دبیر محترم علوم  نجوا کردم : مرتیکه گشاد، امتحانت که هفته دیگه ست بشین برای اولین بار یه سئوال جدید برای بچه ها طرح کن و از برگه های سالهای قبل استفاده نکن.

سکوتی کوتاه، و بعد...

دبیر علوم : همین الان  ایشان(اشاره به من) به نکته زیبا و درستی اشاره کردن ، نکته ای که منو قانع کرد فقط نصف کتابو از شما امتحان بگیرم.

بچه ها خرذوق ،مدیر که چند جمله ای باز در حمایت از حرکت جدید دبیر علوم می گوید و من که سعی دارم چهره جدی ام را حفظ کنم.

 

/ 4 نظر / 18 بازدید
قوری

حالم خوب شد خوندمت[نیشخند] کلا ایشالله در تمام مواقع اینچنینی تو از قبل تو موقعیت مذکور نشسته باشی و مدیونی اگه منظورم رو نفهمیده باشی[خنثی] راستی من از بین تمامی پرشین بلاگ ها فقط اینجا می تونم نظر بذارم کلا چه رابطه تنگاتنگی بین شما و پرشین بلاگ هست؟![ابرو] راستی روزت با تاخیر ولی اساسی مبارک[گل]

الهام

عالی بود .دانش آموزا با خودشون میگن یعنی چی گقته که اینقدر سریع نتیجه داده؟

پرشکوه

خوبه در موقعیت خوبی نشیته بودید وگرنه این بچه ها اذیت می شدند.

روزبه

عجججججججججججججججججججججب منتق (منطق) بیستی[نیشخند][چشمک]